PEDIKÚRA PŘÍSTROJOVÁ
Kateřina Labonková
icon 702 922 312

(Po-Pá 08:00-18:00)

AKCE !

Služby

podtrzeni

Pedikúra

foto

Přístrojová pedikúra se od té mokré zásadně liší. Nohy se nemáčí v lázni a nepoužívá se skalpel. Je to moderní odborný způsob ošetření nohou speciálním přístrojem. Používají se frézky, pomocí kterých se velice jemně a efektivně ošetří nehty i ztvrdlá kůže na chodidlech, případně další problémy jako jsou například ztluštělé nehty, kuří oka nebo různé praskliny tzv. ragády. Ošetření je bezkrevné a bezbolestné a bez dalšího rizika přenosu infekčních chorob a mykóz. Tato šetrná metoda je také vhodná pro diabetiky a ostatní rizikové skupiny lidí, u kterých není mokrá pedikúra doporučována.

Ošetření zahrnuje: dezinfekci nohou, ostříhání a dotvarování nehtů, popř. snížení ztluštělých nehtů, úpravu okolí nehtu, vyčištění nehtových valů, odstranění otlaků, kuřích ok, mozolů, prasklin a zrohovatělé kůže. Na závěr se aplikuje vhodný krém.

CENA DLE STAVU CHODIDEL

Nehty se dále podle přání zákazníka mohou nalakovat

podtrzeni

Parafínový zábal

foto

Parafínový zábal Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a prohřátí kloubů, což v důsledku zmírňuje jejich bolesti. Společně s krémovou maskou na kůži působí blahodárně. Kůže je dokonale hydratovaná. Tento zábal si můžete dopřát na chodidla i na ruce.

podtrzeni

Peeling

foto

Peeling je důkladná hloubková očista, která pokožku Vašich nohou nebo rukou učiní příjemně měkkou, vláčnou a voňavou. Při peelingu se z vrchní části pokožky odstraní odumřelé kožní buňky a přitom se podpoří krevní cirkulace a regenerace kůže.

podtrzeni