PEDIKÚRA PŘÍSTROJOVÁ
Kateřina Labonková
icon 702 922 312

(Po-Pá 08:00-18:00)

AKCE !

Pro klienty

foto

Chcete se objednat

Objednávky přijímám na telefon Po – Pá 08:00 - 18:00. Osobně pouze při službě!!

 

Pokud Vám nezvedám telefon

Pravděpodobně pracuji. Od klienta se snažím neodcházet. Zkuste to prosím později. Volejte pouze v době určené na vyřízení objednávek. V mém osobním volnu tel. nezvedám. Děkuji za pochopení.

 

Chcete se přeobjednat

Nemůžete-li se dostavit na objednaný termín, dejte mi prosím vědět CO NEJDŘÍV telefonicky!!! Umožníte mi tak nabídnout uvolněný termín jinému klientovi.

 

Pozdní příchod

Zákazníky se snažím přijímat přesně na čas. Pevně věřím, že porozumíte nezbytnosti zkrácení služby (platíte plnou cenu domluvené služby) nebo přeobjednání v případě Vašeho pozdního příchodu s ohledem na ostatní řádně objednané klienty. 

Pokud nejsem informována na tel. o Vašem zpoždění, po 15 minutách je termín zrušen a bere se jako neomluvený.

 

Neomluvené návštěvy

V případě, že klient nedorazí na smluvený termín, nepřeobjedná se předem, blokuje tím termín pro jiného zákazníka. Pokud se toto bude opakovat nebude již klient objednán.

 

Virová onemocnění

Dále prosím klienty, aby docházeli do mého studia pouze zdravotně způsobilí  (chřipka, angína, opary, silná rýma atd.) a nešířili tak dál svou nákazu. Děkuji za pochopení.

 

Parkování

! Parkování se připravuje ! Do té doby doporučuji klientům parkovat mimo ulici Zahradní. (slepá ulice, hůř se vyjíždí). Parkovat prosím mimo vjezdové brány. Děkuji.

 

Během procedury

Prosím sdělte mi ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Nahlédněte prosím do ceníku, který je vystaven na provozovně a seznamte se s cenami. Ptejte se na vše, co Vám není jasné. Během pedikúry si můžeme povídat, můžete si číst, luštit křížovku, nebo jen zavřít oči a oddat se odpočinku. Každý dle libosti. 

 

Děkuji Vám a těším se na Vaši návštěvu.